Oyun oynuyorum. Neler neler ögreniyorum. Hem de çok egleniyorum.  

ZıpZıp Uygulama Modelimiz

Her çocuk ayrı özellikler taşıyan bir bireydir ilkesi ile her yaş grubunun gelişimsel özelliklerine uygun oyun modelleriyle destek sağlıyoruz.

Oyun Gruplarımız

EĞLENEREK ÖĞRETİYORUZ... Oyun doğumdan itibaren her yaşta özgün denetimli veya denetimsiz ortak kabul edilen en etkili öğrenme yöntemidir.

Aktivitelerimiz

Sanatsal Aktiviteler
Eğitici Oyun Aktiviteleri
Serbest Oyun Aktiviteleri
Yoga ve Spor

Neden ZIp ZIp ?

Çocuklarimizin oyun oynarken dogru-destekli-kaliteli zaman geçirmeleri ve yaşayarak öğrenmeleri en büyük hedefimizdir. Oyun; Çocuğun gelişiminde dünyada ortak kabul edilen iletişim, eğitim ve öğretim aracı olarak bilinir. Çocuk oyun oynarken; stres atar, vücudundaki kas ve kemiklerde hareket ettikçe büyümeye, boy uzamasına yardımcı fonksiyonlar kendi kendine çalışır hale gelir. Oyun, paylaşmayı, iletişimi, grup olmayı, eğlenmeyi-öğrenmeyi güçlendirir. Hareket kabiliyeti kısıtlanmış çocuklarda obezite, hırçınlık, öfke, söz dinlememe, iştahsızlık, televizyon ve bilgisayar bağımlılığı gözlenmektedir. Çocuklar bizim "göz bebeklerimiz" Bir daha çocuk olamayacakları için siz Anne-Baba'lara sesleniyoruz: "bırakın oynasınlar" diyoruz. Biz İskenderun'da farklı bir sistem olan özgün oyunla öğrenmeyi bir ilk olarak sunuyoruz.
Anaokulu programında; Tam destek
   İngilizce
   Türk dil etkinlikleri
   Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları
   (ART) Sanat Çalışmaları
   Fen ve Doğa Çalışmaları
   Orff Çalışmaları,(Müzik) Çalışmaları
   Spor ve Hareket Eğitimi(Beden Eğitimi)
   Yoga
   Mutfak Etikinlikleri
   Resim
   Dans
   Drama

Bu program Projeler, Geziler, Sosyal etkinlikler ile destekleniyor.

Bizimle İletİşİme GeÇİn